Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Кам’янка-Бузька районна рада  вітає Вас із визначним для нашого суспільства святом – Днем Незалежності України!

Переглядів: 524

Шановні жителі Кам’янеччини!

Кам’янка-Бузька районна рада 

вітає Вас із визначним для нашого суспільства святом –

Днем Незалежності України!

     Цей день, котрий є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Ця знаменна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця.

     Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, мирного неба, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та добробуту її народу.

     Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а наша спільна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Хай Бог укріпить нас у цій вірі і допоможе нам у розбудові держави – Україна! З великим святом! З Днем Незалежності! З днем народження Україно!

 

СЛАВА УКРАЇНІ!          ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

З повагою, голова 

Кам’янка-Бузької  районної ради                                                                               Тарас Келеберда

« повернутися до списку новин