Кам’янка-Бузька районна рада

Польща у Львові організовує одну з найбільших українсько-польських подій – «Фестиваль Партнерства»

Переглядів: 337

 

Польща у Львові організовує одну з найбільших українсько-польських подій – «Фестиваль Партнерства»

Традиційно у вересні Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові організовує одну з найбільших українсько-польських подій – «Фестиваль Партнерства». Цьогоріч захід відбуватиметься упродовж 7-9 вересня. Співорганізатором фестивалю є Львівська обласна рада.

Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Рафал Вольскі під час прес-конференції, присвяченій проведенню VII Фестивалю партнерства, зауважив, що захід сприятиме розвитку культурної співпраці Польщі та України, презентуватиме мистецьке життя польських міст та воєводств і відображатиме творчу діяльність Львова та Львівщини.

Довідково:

«Фестиваль Партнерства» – ініційований Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові ще у вересні 2012 року. Фестиваль створено задля розвитку українсько-польської культурної співпраці, презентації мистецького життя польських міст та воєводств, a також господарів – міста Львова та Львівської області.

Мета фестивалю – звернути увагу українців та поляків на дуже великий доробок у співпраці Львова та Львівщини з польськими партнерами, яка є прикладом європейського добросусідства.

 « повернутися до списку новин