Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда взяв участь у святкуванні Дня захисника України.

Переглядів: 340

Голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда взяв участь у  святкуванні Дня захисника України.

    12 жовтня голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда спільно із головою Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимиром Кириличем та представниками об’єднаних територіальних громад району взяв участь у урочистих заходах  з нагоди святкування Дня захисника України, які  відбулися  на території військової  частини А 4623.

    На святі були присутні бійці АТО, учасники національно-визвольних змагань, військові капелани та громадськість нашого району.

    У ході свята відбулася спільноконфесійна молитва військових капеланів та священнослужителів району,  підняття державного прапора, яке урочисто здійснили діти учасників АТО. Також на святі було нагороджено ветеранів Української повстанської армії, ветеранів Афганської війни та наших новітніх героїв.

    Присутнім учасникам національно-визвольних змагань стали до вподоби хореографічно-музичні композиції у виконанні вихованців ЦТДЮ та шкіл нашого району.

     Згодом усім бажаючим було запропоновано навчальний семінар, який провели представники 80-ї окремої аеромобільної бригади – воїнів-десантників, а також на святкуванні пропонувалися до куштування гостям свята - страви польової кухні.

 

 

 

« повернутися до списку новин