Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

12 серпня 2016 року відбулося засідання сьомої сесії районної ради

Переглядів: 657

12 серпня 2016 року відбулося засідання сьомої сесії районної ради сьомого скликання. Провів засідання голова районної ради Тарас Келеберда.

Із 34 районних обранців прибули та зареєструвалися 27.

В роботі сесії районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, голови місцевих рад, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації.

На початку засідання голова районної ради від імені усіх присутніх привітав іменинників, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження.

Розпочалось засідання з депутатської розминки, під час якої було виголошено депутатські запити і звернення.

Депутати оперативно приступили до розгляду питань порядку денного: 

1. Про депутатські запити і звернення.

2. Про затвердження районних Програм.

3. Про внесення змін та доповнень до районних Програм.

4. Про внесення змін та доповнень у рішення 2-ої сесії Кам’янка-Бузької районної ради від 29.12.2015 №5 «Про соціальний захист населення Кам’янка-Бузького району на 2016 рік».

5. Про внесення змін та доповнень до рішення 4-ої сесії Кам’янка-Бузької районної ради VІI скликання від 25.03.2016 №13 «Про затвердження Угод про передачу видатків між місцевими радами та Кам’янка-Бузькою районною радою».

6. Про затвердження Угод.

7. Про внесення змін та доповнень у рішення 4-ої сесії Кам’янка-Бузької районної ради від 25.03.2016 №12 «Про районний фонд охорони навколишнього природного середовища Кам’янка-Бузького району на 2016 рік».

8. Про внесення змін та доповнень до рішення 6–ої сесії (перше пленарне засідання) Кам'янка-Бузької районної ради від 22.06.2016 № 3 «Про внесення змін та доповнень до рішення 2–ої сесії Кам'янка-Бузької районної ради від 29.12.2015 №8 «Про районний бюджет Кам'янка-Бузького району на 2016рік».

9. Про внесення змін та доповнень до рішення 2-ої сесії Кам’янка-Бузької районної ради від 29.12.2015 № 8 «Про районний бюджет Кам’янка-Бузького району на 2016 рік».

10. Про затвердження звіту про оцінку транспортного засобу.

11. Про проведення конкурсу на право оренди нежитлового приміщення Кам’янка-Бузького районного Народного дому «Просвіта».

12. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Убинівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області. 

13. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки на право оренди ТзОВ "Дану Ассетс" на території Жовтанецької сільської  ради Кам’янка-Бузького району Львівської області  (за межами населеного пункту).

14. Про затвердження розпоряджень голови Кам’янка-Бузької районної ради.

15. Про затвердження розпоряджень голови Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації.

16. Різне.

У Різному виступила заступник начальника Управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Ольга Юремчук, яка надала інформацію та відповіла на питання депутатів щодо нарахування пільг та субсидій.

По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

« повернутися до списку новин