Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

28 грудня голова районної ради Тарас Келеберда провів 11 сесію районної ради

Переглядів: 471

28 грудня голова районної ради Тарас Келеберда провів 11 сесію районної ради. В ній взяв участь голова райдержадміністрації, депутат Львівської обласної ради Володимир Кирилич.

З розглянутого питання порядку денного депутати Кам’янка-Бузької районна ради внесли зміни та доповнення до рішення 2-ої сесії Кам’янка-Бузької районної ради від 29.12.2015 № 8 «Про районний бюджет Кам’янка-Бузького району на 2016 рік», а саме затвердили субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціального-економічного розвитку окремих територій в сумі 531,807 грн., в тому числі для проведення капітального ремонту нежитлових приміщень (стоматологічне відділення) під дитячу консультацію по вул. Шевченка, 33 в місті Кам’янка-Бузька Львівської області – 430, 807 тис. грн. та для придбання комп’ютерної техніки та інтерактивних засобів навчання для шкіл району – 101 тис. грн.

На завершення сесії очільники району подякували за співпрацю, за порозуміння в цьому залі. Привітали депутатів з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим, побажали міцного здоров’я, натхнення, успіхів, як на ниві депутатської діяльності, так і в особистому житті та висловили впевненість в тому, що наступного року спільними зусиллями буде зроблено ще більше.

« повернутися до списку новин