Кам’янка-Бузька районна рада

17 грудня відбулась 30-а сесія Кам"янка-Бузької районної ради

Переглядів: 236

Відбулась чергова  30-а сесія Кам’янка-Бузької районної ради

В роботі  30-ої сесії районної ради, яку провів голова ради Тарас Келеберда, взяли участь районні обранці, депутат Львівської обласної ради Володимир Кирилич, перший заступник голови  районної державної адміністрації  Андрій Вашківський, голови місцевих рад району, керівники бюджетних установ та організацій , начальники управлінь та структурних підрозділів РДА.

Перед початком сесії головуючий привітав депутатів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період. Тарас Володимирович,  привітав  з Днем місцевого самоврядування, яке відзначали 7 грудня,  депутатів районної ради та  голів місцевих рад району, нагородивши їх Подяками.

 На сесії заслухали питання Про районний бюджет Кам’янка-Бузького району на 2020 рік, по якому доповіла начальник фінансового управління Кам’янка-Бузької  РДА Л.Барила. Також депутати розглянули питання про затвердження звітів щодо виконання районних Програм за 2019 рік, про затвердження районних Програм на 2020 рік, Про соціальний захист населення Кам'янка-Бузького району на 2020 рік, про організацію харчування дітей та встановлення батьківської плати за харчування дітей у дошкільних групах НВК Кам’янка-Бузького району, Про затвердження Статуту народного історико-краєзнавчого етнографічного музею в Кам’янка-Бузькому районі в новій редакції, про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Кам’янка-Бузької районної ради в новій редакції та ряд інших питань.

В результаті обговорення з усіх питань були прийняті відповідні рішення. Відповідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

   

   

   

 

 

 « повернутися до списку новин