Кам’янка-Бузька районна рада

Вшанували пам’ять полеглих під Зеленопіллям

Переглядів: 524

11 липня 2016 року голова районної ради Тарас Келеберда, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, міський голова Кам’янка-Бузької міської ради Олег Омелян взяли участь у Панахиді та громадському віче за полеглими бійцями АТО під Зеленопіллям.

Богослужіння провели  настоятель  храму УПЦ КП Собору Пресвятої Богородиці отець Михайло Піх та настоятель храму УАПЦ отець Василь Мороз.

Вшанували хвилиною мовчання наших краян Богдана Цікала, Василя Шпирку та Василя Вихопня, а також усіх новітніх Героїв, які самовіддано, ціною власного життя, до останньої хвилини, захищали наш спокій на сході України.

Забудемо все те горе й заживем щасливо,
Не забудем тільки хлопців в холодних могилах!
Їм не важко вже сьогодні, вони вже на небі,
Тепло їм там і затишно – там завжди веселі.

Споглядають на нас зверху й моляться над нами,
Згори нас охороняють днями і ночами.
Вони наші янголята, що пішли так рано,
І здається розумієм, а на серці рана!

Кам’янеччина втратила мужніх, відважних і палко люблячих свою Батьківщину патріотів України. Війна завжди залишає страждання близьким і рідним, тож святий обов’язок кожного з нас – пам’ятати про них і не забувати простягати руку допомоги їхнім сім’ям.

Від влади та громадськості були покладені квіти до могил новітніх Героїв у місті Кам’янка-Бузька, у селі Великосілки та у місті Львові.

Хай не зів’януть квіти, покладені на честь Героїв, хай живе вічна пам'ять про захисників України!« повернутися до списку новин