Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

У грудні стартує реєстрація мікропроектів на 2017 рік

Переглядів: 569

Сьогодні, 10 листопада, під час наради голови ЛОДА Олега Синютки та першого заступника голови ЛОР Парасковії Дворянин з керівниками райдержадміністрацій та очільниками місцевих рад області розглянули питання "Про проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік".

Нагадаємо, 25 жовтня депутати Львівської обласної ради затвердили в новій редакції Програму проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016-2020 роки.

За словами начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків облради Івана Собка, нова редакція Програми передбачає подання заявок на участь у конкурсі виключно в електронному вигляді, заповнення відповідної реєстраційної картки, роботу груп експертів за напрямками, до заявки пооб`єктно додаватимуться документи, що будуть підтверджувати забезпечення співфінасування з різних джерел.

Окрім того, розроблено новий порядок оскарження конкурсантами результатів конкурсу та інші новації.

"Конкурс мікропроектів на 2017 рік має свої пріоритетні напрямки: освітня галузь, заклади охорони здоров’я, народні доми, вуличне освітлення, - розповів Іван Собко. - У цих межах планується здійснити капітальні ремонти, запровадити заходи з енергозбереження, придбати обладнання та інвентар тощо".

Слід зазначити, що гранична вартість мікропроекту – 2017 становитиме 400 тис. грн., а гранична сума субвенції з обласного бюджету – 200 тис. грн. Приміром, цього року –  300 тис. грн.  і 100 тис. грн. відповідно.

Реєстрація мікропроектів на 2017 рік триватиме упродовж грудня на сайті http://www.registration.oblrada.lviv.ua/.

До кінця квітня наступного року буде затверджений перелік переможців, який передадуть на фінансування.

Нагадаємо, у Львівській області цьогоріч реалізується рекордна на теренах України кількість мікропроектів (до 300 тис. грн.) регіонального розвитку – 691 на суму 54 млн. грн. Так, станом на сьогодні на 507 з них – роботи завершили і профінансували, на інших – роботи тривають.

Олег Синютка дав доручення головам райдержадміністрацій допомогти в оформленні необхідної документації головам місцевих рад, у разі їх звернення.

« повернутися до списку новин