Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

16 травня 2016 року відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, розвитку фізкультури та спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення

Переглядів: 601

16 травня 2016 року відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, розвитку фізкультури та спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення під головуванням голови комісії Бабій Г.В.

У засіданні взяли участь голова районної ради Тарас Келеберда, заступник голови районної ради Мудрик Н.Й., голова райдержадміністрації Кирилич В.І., начальник управління фінансів райдержадміністрації  Барила Л.А.

На початку засідання гостро постало питання щодо переведення Сілецької ЗОШ І-ІІ ст. у ЗОШ І ст.(початкова школа). На комісії були присутні жителі с. Сілець, які виступали проти такого рішення, зібравши 492 підписи мешканців Сілецької сільської ради за збереження школи з 9-річним терміном навчання.

Вимоги жителів підтримав голова районної ради Тарас Келеберда, висловивши свою чітку позицію за збереження ЗОШ І-ІІ ст. на території Сілецької сільської ради.

Згідно з порядком денним заслухали звіт завідувача сектору культури райдержадміністрації Водоніс Л.В.

Розглянули питання про надання дозволу відділу освіти Кам’янка-Бузької райдержадміністрації на списання основних засобів, про затвердження районних Програм, про внесення змін до районних Програм та опрацювали листи.

За результатами розгляду надані відповідні рекомендації на чергову сесію районної ради.

« повернутися до списку новин