Кам’янка-Бузька районна рада

Голова районної ради, для надання гуманітарної допомоги та з метою підписання меморандуму, відвідав Волноваський район

Переглядів: 576

За спільної ініціативи Кам’янка-Бузької та Волноваської районних рад, групи ЦВС м. Волноваха, а також ГО "Захисту прав та інтересів воїнів АТО" міста Кам’янка - Бузька, було реалізовано підписання меморандуму про співпрацю та побратимство між районами.

21 лютого 2017 року група ЦВС м. Волноваха разом з головою Волноваської районної ради Лубінцем Валерієм Дмитровичем зустріли делегацію з м. Кам’янка - Бузька Львівської області у складі голови Кам’янка-Бузької районної ради Келеберди Тараса Володимировича та громадської активістки ГО "Захисту прав та інтересів воїнів АТО", депутата Кам'янка-Бузької районної ради Шваюк Оксани Романівни, кам'янчан Теклішина Ярослава, Глоговського Юрія. 

Делегація прибула до Волноваського району з метою підписання меморандуму, а також для надання гуманітарної допомоги, яку зібрала місцева громада Кам'янки-Бузької для вихованців дитячих садочків та учнів навчальних закладів Волноваського району, а також для військовослужбовців ЗС України, що боронять Батьківщину на теренах Волноваського краю. 

22 лютого 2017 року на ХІІІ черговій сесії Волноваської районної ради було урочисто підписано меморандум, після чого делегація з Кам’янки – Бузької разом з головою та представниками відділу внутрішньої політики Волноваської райради, помічниками народного депутата Лубінця Д.В, а саме Гнибіда Віталій Михайлович та Ян-Косьміна Інесса Володимирівна, а також представниками місцевого видання та обласного телеканалу в супроводі групи ЦВС м. Волноваха відправилась в населені пункти, які знаходяться на лінії зіткнення, а саме Миколаївка, Новогнатівка, Старогнатівка та Гранітне.

Дорогою на блокпостах кам’янчани надавали гуманітарну допомогу військовим, частували їх варениками та різноманітними смаколиками, які з любов’ю приготували для них мешканці Кам’янеччини.

Завітавши до населених пунктів Старогнатівка та Гранітне поспілкувались з місцевими представниками влади, подивились на зруйновані житлові будинки внаслідок обстрілів, а також відвідали діток загальноосвітніх шкіл, де послухали чудові українські пісні у їхньому виконанні та надали гуманітарну допомогу у вигляді іграшок, канцелярського приладдя, продуктів харчування, теплого одягу і звичайно ж ласощів.

На зворотньому шляху відвідали населені пункти Петрівське та Степове, де мали можливість поспілкуватися з представниками громади щодо їхніх досягнень та проблемних питань. Завітали до вояків, допомогли будівельними матеріалами дуже потрібними за сезоном та маскувальними сітками, ну і, звичайно ж, не залишили їх голодними, навіть вартовому псу «Мопсу» перепало вдосталь.

Були дуже вражені гостинністю та привітністю місцевого населення, розвіяли для себе багато «міфів», отримали пам’ятні подарунки і з втомленими, але щасливими обличчями продовжили свою доброчинну подорож.

Жителі Волноваського району висловили щиру вдячність за надану  допомогу, за те, що не побоялись приїхати в цей нелегкий для України час і за покладений початок співпраці та взаєморозуміння між тепер вже братніми районами.

СХІД ТА ЗАХІД РАЗОМ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!« повернутися до списку новин