Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

ПРОФІЛЬНА КОМІСІЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ СХВАЛИЛА ПРОЕКТИ ПЕРСПЕКТИВНИХ ПЛАНІВ ЩЕ ЧОТИРЬОХ РАЙОНІВ ЛЬВІВЩИНИ

Переглядів: 540

У вівторок, 4 жовтня,  на засіданні  комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради відбулося публічне заслуховування та обговорення проектів Перспективних планів спроможних територіальних громад Львівщини шести районів.

Відтак депутати схвалили проекти Перспективного плану Миколаївського, Стрийського, Сокальського та Жовківського районів. Такі райони як Турківський та Дрогобицький перенесли на наступне засідання.

До слова, публічне засідання профільної комісії облради проводилося втретє. На попередніх зустрічах підтримали проекти Перспективних планів спроможності територіальних громад 9 районів області.

Як відомо, в проекті Перспективного плану передбачається утворення 85 об’єднаних територіальних громад Львівської області.

Нагадаємо, у вівторок, 11 жовтня, на третьому пленарному засіданні IV сесії Львівської обласної ради депутати планують розглянути проекти Перспективних планів восьми районів.

« повернутися до списку новин