Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

22 травня у м.Кам’янка-Бузька відзначили Свято Героїв

Переглядів: 524

У неділю, 22 травня 2016 року, у парку імені Степана Бандери м.Кам’янка-Бузька, з нагоди відзначення Свята Героїв відбулась спільна молитва за Україну, яку відслужили отці УПЦ КП о.Михайло Піх та о.Роман Грінка, та святковий концерт, який організували працівники відділу культури РДА під керівництвом Любові Водоніс.

У спільній молитві присутні пом’янули душі загиблих Героїв, котрі віддали своє життя за незалежність і цілісність української держави.

Хвилиною мовчання було вшановано тих борців, які ціною власного життя відстоювали свободу, незалежність та цілісність України. 

Відбулося покладання квітів до могил Січових Стрільців, УПА, Новітніх Героїв України, до пам’ятників Тарасу Шевченку, Степану Бандері, до барельєфу Романа Шухевича. 

Очільники районної ради та райдержадміністрації нагородили ветеранів національно-визвольних змагань, учасників антитерористичної операції. 

«Шануймо та пам’ятаймо наших героїв, без яких не існувало б нас, нашого народу і української держави. Низький уклін та глибока шана усім, хто присвятив своє життя боротьбі за волю та незалежність української держави. Слава Україні!», - сказав голова районної ради Тарас Келеберда.

« повернутися до списку новин