Кам’янка-Бузька районна рада

Відбулася підсумкова нарада по реалізації проектів Українського Фонду Соціальних Інвестицій

Переглядів: 514

Голова районної ради провів підсумкову нараду щодо реалізації мікропроектів у Кам’янка-Бузькому районі в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» з 2013  по 2016 роки.

У нараді взяли участь директор Львівського регіонального представництва УФСІ Василь Кузьменко, консультант з соціальних питань у Кам'янка-Бузькому районі Галина Філімонова та консультант з технічних питань у Кам'янка-Бузькому районі Олександр Саїк, заступник голови районної ради Наталія Мудрик, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, начальник відділу освіти Кам’янка-Бузької РДА Василь Ковтало, директор ДНЗ №3 м.Кам’янка-Бузька та директори шкіл, у яких реалізовувались проекти Українського Фонду Соціальних Інвестицій.

Під час засідання голова районної ради та перший заступник голови РДА вручили грамоти директорам шкіл, директору ДНЗ та відзначили подяками директора Львівського регіонального представництва УФСІ Василя Кузьменка, консультантів Галину Філімонову та Олександра Саїка.

За результатами зустрічі підбили підсумки реалізації проектів у Кам’янка-Бузькому районі, окреслили проблеми, які виникали під час реалізації проектів і шляхи їх вирішення.

Голова районної ради наголосив на важливості напрацювання подальших шляхів поетапного впровадження проектів щодо комплексної модернізації будівель не тільки за рахунок УФСІ, а й за рахунок інших джерел.

Зазначимо, що всього у Кам’янка-Бузькому районі реалізовано 11 мікропроектів, загальною вартістю  24 767 301 грн., серед них: ДНЗ №3 м. Кам’янка-Бузька, ЗОШ №1 м. Кам’янка-Бузька, ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Добротвір, Центр розвитку дитини у смт. Запитів, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старий Добротвір, НВК ЗОЗ І-ІІІ ст. – ДЗ с. Дідилів, ЗОШ І-ІІ ст. с. Зубів Міст, НВК ЗОЗ І-ІІІ ст. – ДЗ с. Великосілки, ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин, НВК ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ с. Жовтанці, НВК  ЗОЗ І-ІІІ ст. – ДЗ с. Жовтанці.

Довідка: 
Український фонд соціальних інвестицій мобілізує ресурси та спрямовує їх на покращення соціально-комунальної інфраструктури та соціальних послуг.

Через партнерство з органами центральної та місцевої влади, громадами та приватними і громадськими організаціями, УФСІ вирішує нагальні потреби місцевих громад у ефективний та прозорий спосіб.

Виконуючи свої функції, УФСІ сприяє зміцненню громад та  допомагає у побудові регіонального потенціалу щодо ефективного виконання програм на рівні громад, які націлені на соціальний розвиток.« повернутися до списку новин