Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Відбулася десята сесія Кам’янка-Бузької районної ради

Переглядів: 500

Сьогодні, 23 грудня 2016 року, відбулася десята сесія Кам’янка-Бузької районної ради, яку провів голова районної ради Тарас Келеберда.

Перед початком роботи сесії о. Іван Гунько, який від імені Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, митрофорного протоієрея отця-декана Михайла Піха та від себе особисто привітав очільників району, депутатів, голів місцевих рад з нагоди Дня місцевого самоврядування – свята, яке відзначалося 7 грудня, та вручив грамоти голові районної ради Тарасу Келеберді та голові райдержадміністрації Володимиру Кириличу.

Також очільників району, депутатський корпус та усіх присутніх прийшли привітати з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами вихованці Кам’янка-Бузької музичної школи та учасники народної хорової капели “Надбужанка” Кам’янка-Бузького районного Народного дому. В свою чергу, голова районної ради та голова райдержадміністрації висловили щиру подяку за організацію свята та вручили грамоти за вагомий внесок у культурний розвиток Кам’янеччини.

-Творчий звіт Кам’янеччини 10 грудня у Львівській обласній філармонії – це прояв великого духу, багатства, досконалої майстерності і постійної копіткої, наполегливої праці учасників художньої самодіяльності та їх керівників. Наше з вами спільне завдання – зберегти та примножити це багатство, – сказав до учасників сесії Тарас Келеберда. – Від імені районної ради і від себе особисто хочу висловити вдячність всім працівникам культури, всім учасникам творчого звіту  за натхненну працю, високий професіоналізм, любов до української пісні, і, звичайно, за наполегливу працю на благо рідного кам’янецького краю”.

Голова районної ради побажав, щоби яскрава творчість наших талановитих співземляків і надалі радувала серця вдячних шанувальників. “Нехай пісня лине від серця до серця задля щасливого майбутнього України”, – таким оптимістичним побажанням завершив Тарас Келеберда.

В роботі пленарного засідання взяли участь 26 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів органів виконавчої влади, голови місцевих рад району, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Під час засідання сесії було розглянуто 22 питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

« повернутися до списку новин