Кам’янка-Бузька районна рада

На сесії облради ухвалили зміни до Програми розвитку освіти Львівщини

Переглядів: 430

8 листопада, під час сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили зміни до Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки, які напрацювали у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

За словами директора департаменту освіти і науки ЛОДА Любомири Мандзій, зміни до Програми зокрема, стосуються скерування коштів на придбання шкільних автобусів для районів, ОТГ та міст обласного значення.

“Кожний район, ОТГ та м. Червоноград мають отримати кошти на закупівлю 1-2 автобусів. При розподілі коштів враховано необхідність відкриття нових маршрутів, кількість створених нових ОТГ і можливість співфінансування із місцевих бюджетів. Загалом плануємо придбання 50 автобусів”, – розповіла директор департаменту.

Окрім цього, за її словами, попередньо за рішенням обласної ради додатково виділили 910 тисяч гривень на створення двох освітньо-соціально-культурних центрів для дітей з особливими потребами. Також виділено 1,5 млн. грн. на підключення шкіл у гірських територіях Львівщини до Інтернет-мережі і додатково 198 тисяч гривень – для заохочення молодих учених та відомих фахівців.« повернутися до списку новин