Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

На Кам’янеччині в останню дорогу проводжали бійця АТО

Переглядів: 454

І знову страшна звістка… 11 липня 2016 року у селі Полонична Кам’янка-Бузького району прощалися із новітнім Героєм 29-річним Василем Мельником, який загинув 8 липня на сході України.

Провести Героя в останню путь зібрались сотні людей, щоб віддати бійцю велику пошану і безмежну вдячність за те, що поклав своє життя для світлого і щасливого майбутнього кожного з нас, що боровся до останнього подиху за цілісність та незалежність нашої держави.

Поминальну Святу Літургію у Соборі Пресвятої Богородиці очолив Кам’янка-Бузький декан УГКЦ о. Богдан Горбаль у співслужінні із настоятелем церкви о. Ігорем Тикаром та іншими священиками.

«Ти був для нас вчителем, прикладом того, як любити свою країну, свій народ. Ти писав вірші  і цю любов до рідної землі виливав у них. Сподіваюсь, вони побачать світ. А душа Героя піде в підготовлену Богом оселю, долучиться до Небесної сотні і звідти продовжить боротьбу», – сказав о. Ігор Тикар.

Церемонія прощання із загиблим проходила за участі керівників органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, військовослужбовців, учасників АТО, волонтерів та родини.

Нестримний біль, незагоєна болюча рана назавжди залишиться у серцях батьків, рідних та близьких, у серці кожного свідомого українця…

Молимось за усіх новітніх Героїв, кого так несправедливо рано забрало небо!

Слава Україні! Героям Слава!

« повернутися до списку новин