Кам’янка-Бузька районна рада

Освячення меморіалу героям Небесної Сотні та оновленої могили борцям за волю і незалежність України в селі Жовтанці, що на Кам’янеччині.

Переглядів: 409

24 серпня, у День Незалежності України, освятили меморіал героям Небесної Сотні та оновлену могилу борцям за волю і незалежність України в селі Жовтанці, що на Кам'янеччині.

Меморіал освятив Митрополит Львівський-Сокальський УПЦ КП Владика Димитрій спільно з о. Ярославом Шикулою та настоятелем храму Успіння Пресвятої Богородиці села Жовтанці о. Ярославом Тищаком.

В урочистому заході  взяли участь заступник голови Кам’янка-Бузької районної ради Наталія Мудрик, голова Кам’янка-Бузької РДА Володимир Кирилич, заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук та громадскість району.

     В рамках святкової програми було виголошено вітальне слово Оксаною Стоколос-Ворончук, відбувся виступ гурту «Львівські музики», звучали Шевченкові твори у виконанні  лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка   народного артиста України драматичного театру імені Марії Заньковецької -  Богдана Козака.« повернутися до списку новин