Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Нові методи оздоровлення у Добротвірській лікарні

Переглядів: 675

З 2015 року розпочало роботу реабілітаційне відділення для відновного лікування хворих після перенесених захворювань та відновлення їх працездатності на базі Добротвірської міської лікарні. Вже понад рік на повну потужність працює п’ять основних кабінетів (фізіотерапевтичний кабінет, кабінет ЛФК, кабінет масажу, кабінет механотерапії, кабінет озокерито-парафінотерапії) та десять ліжко-місць. Фізіотерапевтичний кабінет  обладнаний багатьма приладами, а саме: апарат для магнітотерапії, апарат низькочастотної електротерапії «Радіус-01», апарат для місцевої дарсонвалізації та апарат для ультразвукової терапії, електронний апарат для фракційного витягування хребта, фізіотерапевтичний комплекс для проведення вакуумної терапії (лімфодренаж) для лікування судинних патологій та захворювань шкіри. В кабінеті ЛФК задіяно дошку  реабілітаційну Евмінова, шведську стінку, бігову доріжку, велотренажер.

У  квітні 2016 року розпочали функціонувати кабінети гідротерапії реабілітаційного відділення, які оснащені додатковим обладнанням для проведення бальнеологічних процедур. Зокрема, ванна бальнеологічна «Гейзер» ВБ – 04 для проведення профілактичних та лікувально-масажних процедур: підводний душ-масаж високого тиску, гідромасаж, аеромасаж та хромотерапія. Призначаються для відновного лікування при захворюваннях і травмах опорно-рухового апарату, запалювальних явищах, порушеннях діяльності периферичної нервової системи, неврастенії, вегетосудинної дистонії, шкірних захворюваннях, корекції надмірної ваги і тощо .  Ванна бальнеологічна «Екстра» ВБ-02 для гідромасажу верхніх кінцівок. Пацієнти мають змогу отримати масажні процедури для профілактики та лікування  посттравматичних станів, запалювальних процесів, розладів нервової системи, станів виснаження нервово-м’язевого апарату верхніх кінцівок, а також відновлення організму після надмірного фізичного навантаження. Ванна бальнеологічна «Релакс» ВБ-02 для гідромасажу нижніх кінцівок з можливістю аерації водяних струменів.  Ці гідромасажні процедури забезпечують високу ефективність терапії: покращення периферичного крово- та лімфообігу, загального тонізуючого ефекту, зменшення болів і набряків у кінцівках, покращення нічного сну, полегшення мігрені тощо.

Закупівля та встановлення бальнеологічного обладнання стало можливим завдяки спільним зусиллям та залученням цілої низки ресурсів. В рамках Стратегії соціального партнерства Компанії ДТЕК та селища Добротвір було закуплено бальнеологічні ванни на загальну суму 241920, 00 гривень.  Завдяки коштам Добротвірської селищної ради у 2015 році проведено капітальний ремонт системи водопостачання, каналізації та внутрішніх приміщень першого поверху Добротвірської міської лікарні. Також, великих зусиль для створення належних умов для пацієнтів доклав колектив нашої лікарні.

У планах розвитку Відділу відновного лікування та реабілітації проведення  процедур з додаванням лікувальних концентратів на основі природного мінералу бішофіту Полтавського родовища для підсилення оздоровчого ефекту.

Сподіваємося, що функціонування Відділу відновного лікування та реабілітації сприятиме  оздоровленню та профілактиці захворювань мешканців селища Добротвір, Кам’янка-Бузького району та навколишніх населених пунктів. Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб створити умови для якісного лікування та відновлення працездатності наших пацієнтів.

 

Людмила КРУГЛЯНКО
Головний лікар Добротвірської міської лікарні

« повернутися до списку новин