Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Відбулось нагородження переможців та призерів чемпіонату Кам’янка-Бузького району з футболу сезону 2019 року.

Переглядів: 188

Сьогодні, голова Кам'янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда спільно з першим заступником голови районної державної адміністрації, взяв участь у нагородженні переможців та призерів чемпіонату Кам’янка-Бузького району з футболу сезону 2019 року!
Тарас Келеберда висловив подяку футбольним командам району та футболістам за спортивні перемоги та здобутки, активну участь у розвитку футболу на Кам’янеччині,
а також депутатському корпусу районної ради за підтримку розвитку спорту в Кам’янка-Бузькому районі, прийняття важливих рішень щодо реалізації проектів з розширення та оновлення спортивної інфраструктури, а також постійну фінансову підтримку з районного бюджету федерації футболу району.
Тарас Келеберда також відзначив реалізацію в 2019 році важливого та масштабного спортивного проекту Кам’янка-Бузької районної ради щодо оновлення трав’яного покриття з автоматичною системою поливу футбольного поля стадіону «Над Бугом» в місті Кам’янка-Бузька.
Ми бажаємо всім, хто безмежно захоплений футболом і не стоїть осторонь спортивного життя району – міцного здоров’я, бадьорості духу, невичерпної енергії, віри в себе, вдалих стартів, підкорення нових спортивних висот і яскравих перемог!

« повернутися до списку новин