Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

У Кам’янка-Бузькій районній раді відбулася робоча зустріч із потенційним інвестором та партнером інвестиційного проекту Фернандом Бартелем із Франції по будівництві біогазового заводу на базі свинокомплексу в с.Батятичі – ТзОВ «Еко-Міт»

Переглядів: 1723

23 червня 2016 року у Кам’янка-Бузькій районній раді відбулася робоча зустріч із потенційним інвестором та партнером інвестиційного проекту Фернандом Бартелем із Франції по будівництві біогазового заводу на базі свинокомплексу в с.Батятичі – ТзОВ «Еко-Міт».

У зустрічі взяли участь голова районної ради Келеберда Т.В., представники райдержадміністрації, представники ТзОВ «Еко-Міт», депутат районної ради Антонюк А.Р., ГО «Агенція розвитку малого та середнього бізнесу», які є ініціаторами впровадження та реалізації данного проекту у нашому районі.

Даний проект має на меті запобігти можливим екологічним ризикам, які пов'язані з відходами тваринного походження від виробничої діяльності сільськогосподарських підприємств.

Встановлення біоустановки на базі свинокомплексу дасть можливість утилізувати відходи виробництва, перетворити їх в електроенергію, теплову енергію та створити додатковий вартісний продукт – біодобриво.

На сьогодні проводиться спільна робота по підготовці проекту та пошуку інвестиційних ресурсів у вигляді грантів та кредитних коштів Європейського Союзу.

« повернутися до списку новин