Кам’янка-Бузька районна рада

Голова районної ради взяв участь у польсько-українській конференції «Український та європейський конкурси проектів громад на 2017 рік»

Переглядів: 511

26 жовтня 2016 року, у рамках українсько-польського проекту «Ріка Західний Буг – одна ріка – два народи», голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда, секретар Кам’янка-Бузької міської ради Володимир Бусель та начальник відділу організаційно-інформаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Тетяна Кунинець взяли участь у польсько-українській конференції «Український та європейський конкурси проектів громад на 2017 рік» у місті Золочів.

Польська сторона була представлена товариством SLGD „Tygiel Doliny Bugu” м. Дрогочин, яке об’єднує проектні інтереси 25-и польських гмін, під керівництвом Агнєшки Войтковскої. 

Агнєшка Войтковска поінформувала про роботу товариства SLGD „Tygiel Doliny Bugu” та презентувала проекти, які реалізовані на території Підляського та Мазовецкого воєводств. Представники товариства проявили зацікавленість у розвитку малого і середнього підприємництва, шляхом залучення польських інвестицій в українську місцеву економіку, культуру, освіту та екологію.

Під час конференції піднімались питання щодо підписання угод про співпрацю у рамках транскордонного співробітництва.

 « повернутися до списку новин