Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Відбулася 26-а сесія районної ради

Переглядів: 391

18 грудня 2018 року відбулося засідання 26-ої  сесії Кам’янка-Бузької районної ради під головуванням голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди . В роботі пленарного засідання взяли участь 23депутати районної ради, голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, депутат Львівської обласної ради Володимир Кирилич, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови місцевих рад району та представники об’єднаних територіальних громад нашого району, працівники виконавчого апарату районної  ради.

 На початку пленарного засідання  Тарас Келеберда від імені всіх присутніх привітав депутатів та голів місцевих рад, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження.

Депутати районної ради Антонюк А.Р. та Мудрик Н.Й. виступили з власними депутатськими запитами та зверненнями.

Згідно  порядку денного було розглянуто 26  питань. Зокрема, депутати прийняли районний бюджет Кам’янка-Бузького району на 2019 рік, розглянули звіти щодо виконання районних Програм за 2018 рік та затвердили ряд районних Програм на 2019 рік.  Особливу увагу депутатів привернула Програма соціального захисту населення на 2019 рік, а також встановлення батьківської плати за харчування дітей у дошкільних групах НВК Кам’янка-Бузького району.

 В результаті сесії депутатами було ухвалено проекти рішень із усіх питань порядку денного пленарного засідання чергової, двадцять шостої сесії з внесеними змінами та доповненнями. 

На завершення до сесійної зали завітав Святий Миколай. Він привітав усіх присутніх з прийдешніми святами, побажав миру, злагоди, здоров’я та натхнення до нових звершень, а також щедрих подарунків.

 

  

                                                       DSC06593 - ??????????

  

 

« повернутися до списку новин