Кам’янка-Бузька районна рада

22 червня відбулось перше пленарне засідання 6-ої чергової сесії Кам’янка-Бузької районної ради сьомого скликання

Переглядів: 573

У сесійній залі зареєструвалося 29 депутатів із 34 обраних. Пленарне засідання провів очільник районної ради Тарас Келеберда. В роботі засідання сесії прийняв участь голова райдержадміністрації Володимир Кирилич.

На сесії були присутні голови місцевих рад, керівники Народних домів та бібліотек району.

Оскільки 22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих під час війни.

На початку роботи сесії голова районної ради від імені усіх присутніх привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження.

Розпочалось засідання з традиційної депутатської розминки, під час якої було виголошено 27 депутатських запитів.

У ході пленарного засідання було розглянуто 12 питань згідно з порядком денним, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Депутати заслухали інформацію завідуючої сектору культури райдержадміністрації Любові Водоніс про стан розвитку культури у Кам’янка-Бузькому районі, інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Кам’янка-Бузькому районі Володимира Леня про роботу відділу щодо реалізації повноважень Держгеокадастру на території Кам’янка-Бузького району. Розглянули та прийняли ряд районних Програм.

З усіх питань порядку денного першого пленарного засідання 6-ої чергової сесії депутати схвалили відповідні рішення.« повернутися до списку новин