Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Відбувся семінар щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області

Переглядів: 609

Як відомо, 11 грудня 2017 року секретаріат Конкурсної ради, профільний відділ апарату обласної ради розпочали кущові навчання для потенційних конкурсантів у рамках обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік.

     14 грудня 2017 року за ініціативи голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди даний семінар відбувся і в місті Кам’янка-Бузька. Голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, заступник голови Кам’янка-Бузької районної ради Наталія Мудрик взяли участь у семінарі щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік. На нього запросили керівників навчальних закладів, представників культури, медицини, членів ОСББ, голів місцевих рад Кам’янка-Бузького та Радехівського районів.
     Наталія Мудрик привітала присутніх і  наголосила, що участь у мікропроектах дає можливість реалізувати соціально важливі ініціативи в громадах, побажала усім плідної праці.
Заступник начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради Олена Гвоздик розповіла про  хід реалізації обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2017 році. Зупинилася на пріоритетах 2018 року. Фінансування програм щороку затверджується під час прийняття обласного бюджету. На 2018 рік на це передбачено 100 млн. грн.

Олена Гвоздик акцентувала увагу на основних проблемних питаннях з написання, фінансування, оцінювання та реалізації мікропроектів у 2018 році. Відбулася мультимедійна презентація.

Фахівець відповіла на запитання присутніх.

  

  

 

« повернутися до списку новин