Кам’янка-Бузька районна рада

25 березня 2016 року відбулася четверта сесія Кам’янка-Бузької районної ради VII скликання

Переглядів: 562

У п’ятницю, 25 березня, відбулася чергова четверта сесія районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Тарас Келеберда. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови місцевих рад району, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

На початку пленарного засідання голова районної ради Тарас Келеберда від імені всіх присутніх привітав депутатів та голів місцевих рад, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження, а також надав інформацію про хід виконання депутатських запитів і звернень, виголошених на попередній сесії районної ради, проведену роботу щодо залучення інвестицій у соціальну сферу Кам’янка -Бузького району за січень-березень 2016 року, надання депутатами районної ради одноразових грошових адресних допомог соціально-незахищеним верствам населення району за звітний період.

Розгляд питань порядку денного сесії розпочався з уже традиційної «розминки», під час якої депутати районної ради виголосили свої депутатські запити, звернення та запитання. 

У ході пленарного засідання сесії депутатами районної ради розглянуто 31 питання порядку денного. 

В результаті своєї роботи депутати районного представницького органу ухвалили проекти рішень із усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями. « повернутися до списку новин