Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Відбулось IІ- ге пленарне засідання 16-ої сесії Кам"янка-Бузької районної ради

Переглядів: 462

     18 жовтня 2017 року відбулось ІI-ге  пленарне засідання 16-ої сесії Кам’янка-Бузької районної ради під головуванням голови районної ради Тараса Келеберди. У роботі сесії  взяли участь голова Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Володимир Кирилич, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови місцевих рад району, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ та інші.

У роботі сесії взяли участь 24 депутати із 34 обраних. На розгляд депутатів були винесені питання, які були  розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради, що передувала пленарному засіданню сесії.

На початку засідання голова районної ради Тарас Келеберда привітав депутатів та голів місцевих рад, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження.

     Розгляд питань порядку денного сесії розпочався з інформації  Кам’янка-Бузького відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області щодо забезпечення наповнення місцевих бюджетів Кам’янка-Бузького району. По даному питанню доповідала  начальник відділу податків і зборів з  фізичних осіб  Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Дячук Надія Степанівна.

      У ході ІІ пленарного засідання 16 сесії Кам’янка-Бузької районної ради  депутатами розглянуто і інші питання порядку денного. Це, зокрема,  про внесення змін  та доповнень до рішення 10 сесії Кам'янка-Бузької  районної ради від 23.12.2016 № 11 «Про районний бюджет Кам'янка-Бузького району на 2017 рік»,  Про внесення змін та доповнень у рішення сесій Кам’янка-Бузької районної ради, Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дідилівської сільської ради, Кам’янка-Бузького район, Львівської області (за межами населеного пункту), Про затвердження договорів.

     В результаті своєї роботи депутати районного представницького органу ухвалили проекти рішень із  внесеними змінами та доповненнями.

  

  

  

  

  

  
 

 

« повернутися до списку новин