Кам’янка-Бузька районна рада

До Покрови було відправлено гуманітарно-продовольчий вантаж для наших хлопців на передову

Переглядів: 356

 

До Покрови було відправлено гумунітарно-продовольчий вантаж для наших хлопців на передову

    Кам’янка-Бузька районна рада в рамках реалізації Меморандуму «Про співпрацю та побратимство» між Волноваською та Кам’янка-Бузькою районними радами, відправила до Волноваського району Донецької області  черговий гуманітарно-продовольчий вантаж для наших військових на передову, який дбайливо збирали волонтери та громадскість нашого району.

      Висловлюю щиру вдячність тим,  завдяки кому цей вантаж-допомога прибув до призначеного місця,  а саме дирекції таких підприємств як: ТзОВ «ЛВ Агромарк Лімітед» (Шегді В.М., Б’янко А.), ПП «Скіфи» (Дунцю О.Я.), ПП «Львів-Пак» (Кравчуку А.І.), ТДВ «ШРБУ №65» (Магері Л.М.), ПП «Промтехвод-Ч» (Чепілю М.В.), ТзОВ «Укр-ПАЛЕТА» (Федаку В.Я.), ТзОВ «УКРПРОМІНКУБАЦІЯ»( Коземку П.), ТзОВ «ЕКО-Міт» (Ткачишину Р.Я.), ТзОВ «Агроком Центр» (Петракову С.А.) та дирекції магазину «Плюс Маркет».  Також приватним підприємцям нашого району: Мацьку І.,  Биндасу С.Р., волонтерам Васільєвій О., Гаєвському Р., та персонально  селищному голові Запитівської селищної ради Федейку Ю.Ф., сільському голові Полоничнівської сільської ради Вавруку І.В., сільському голові Банюнинської сільської ради  Дякун Л.М.,заступнику міського голови Кам’янка-Бузької міської ради Кравцю Ю.І. та старості Прибужанівського старостинського округу Кам’янка-Бузької міської ради Литвин С.М., та всім  головам місцевих рад району, дирекції та педагогічному колективу ВПУ 71 м. Кам’янка-Бузька , дирекції і педагогічним колективам шкіл району та усім небайдужим жителям району за те, що вони не забувають тих, хто захищає українську землю і людей, котрі проживають на лінії розмежування . 

     Впевнений, що - це не перша і не остання сходинка  співпраці та братерства між Волноваським та Кам’янка-Бузьким районами, не остання допомога  необхідними речами для тих, хто захищає нашу українську землю.

     Пам’ятаймо, що відправка допомоги на схід – це не просто передача харчів та речей бійцям, для хлопців – це знак того, що вони не залишені напризволяще, що вдома піклуються про них, пам'ятають, для чого вони там. Тож ніхто не має права відмежовуватися від війни. І наше завдання забезпечити бійців всім необхідним, адже вони ціною власного життя виборюють мир та спокій для нас з вами.

 

З повагою,

голова Кам'янка-Бузької районної ради                                                   Тарас Келеберда

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин