Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

У неділю, 15 травня, у селі Новий Яричів Кам’янка-Бузького району відбулося урочисте відкриття дошкільного дитячого закладу

Переглядів: 606

У неділю, 15 травня, у селі Новий Яричів Кам’янка-Бузького району відбулося урочисте відкриття дошкільного дитячого закладу.  

Захід розпочався з ранішнього богослужіння, на яке прибули голова облдержадміністрації Олег Синютка, голова районної ради Тарас Келеберда, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка, звертаючись до присутніх, сказав: “Моє завдання як влади було просте – підтримати ініціативу громади. Ми всі маємо бути разом, плече до плеча, серце до серця, і тоді ніякий ворог нам не страшний, ніяка біда нам не стане на перешкоді, бо ми є сильні, бо ми є українці, ми здатні перемогти і здатні побудувати на своїй землі такий лад, якого ми вартуємо”.

Очільник області висловив слова подяки громаді та селищному голові Роману Кулику за їхню активну позицію у вирішенні питання щодо реконструкції існуючих будівель середньої школи під дитячий садок.

Реконструкція приміщення під садочок була на особливому контролі керівництва району. 

Голова районної ради Тарас Келеберда привітав діток, батьків та мешканців селища.

Маленькі вихованці потішили присутніх коротенькими віршованими вітаннями та щирими дитячими посмішками.

« повернутися до списку новин