Кам’янка-Бузька районна рада

26 квітня - день пам’яті, день скорботи і роздумів.

Переглядів: 1579

Шановні земляки! Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

26 квітня - день пам’яті, день скорботи і роздумів.

Чорнобиль - чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами екологічної біди, руйнівного впливу на здоров’я, психіку людей, на життя. Ці страшні наслідки ще довго відчуватимуть на собі майбутні покоління.

Пам’ять не має строку давності. У наших серцях, у серцях прийдешніх поколінь житимуть імена тих, хто собою захистив світ від атомного лиха, хто передчасно пішов від нас, уражений Чорнобилем. Схилімо свої голови перед усіма, кого сьогодні вже немає з нами, перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів. Урятований світ - найкращий пам’ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі.

Шановні Кам’янчани - ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Дозвольте висловити Вам безмежну вдячність та засвідчити свою шану за Ваш величний вчинок. Ціною власного життя, без зайвих вагань та роздумів Ви ліквідовували наслідки аварії. Усвідомлюючи всю небезпечність ситуації, Ви не замислювались про власну безпеку. Ви робили все від вас залежне для збереження життя людей у всьому світі.

Дякую Вам за героїзм, за мужність та самовідданість, сміливість та відвагу. Зичу Вам щиро міцного здоров’я, Вашим родинам – благополуччя, спокою та злагоди. Миру – нашій Україні.« повернутися до списку новин