Кам’янка-Бузька районна рада

Відбувся семінар щодо визначення локальних проблем з імплементації одного із 5-ти пріоритетів Консультативної місії ЄС

Переглядів: 398

Сьогодні 13 червня 2018 у приміщенні Кам’янка-Бузької районної ради за участі Тараса Келеберди – голови районної ради, відбувся семінар щодо визначення локальних проблем з  імплементації одного із 5-ти пріоритетів Консультативної місії ЄС, а саме – «Взаємодія поліції з громадою (Community Policing)» у Кам’янка-Бузькому районі.

На початку семінару, представниками КМЄС присутнім було доведено до  відома гасло, місія, пріоритетні напрямки та аспекти діяльності КМЄС, яка офіційно розпочала роботу в Києві 1 грудня 2014 року після  Революції  Гідності, а з травня 2016 року також у регіональному представництві у Львові .

У ході семінару присутнім представникам поліції району, прокуратури, СБУ, головам місцевих рад, головам громадських організацій нашого району  було представлені по-слайдові презентації щодо актуальності  питання «взаємодії поліції та громади», основні концепції «Community Policing» презентовані  Адамом Ністром - радником/тренером з питань взаємодії поліції з громадою  КМЄС та Олександрою Мазур, спеціалістом з питань регіонального співробітництва Львівського представництва КМЄС .

Представниками Кам’янка-Бузького  відділу поліції району було доведено до відома присутніх статистичні дані щодо розповсюджених видів злочинності та інформацію про те, що поліція бачить проблемою в районі.

Також  було обговорено право громадян висловлюватися про те, якою, на їхню думку, має бути охорона правопорядку. Презентована  модель взаємодії поліції з громадою передбачає налагодження довірливих стосунків з населенням шляхом безпосередньої співпраці та діалогу. Ідея такого виду охорони правопорядку, як зазначалось, полягає у визнанні того, що відповідальність за запобігання та боротьбу зі злочинністю несе не тільки поліція, але й інші представники суспільства.

Насамкінець семінару було розроблено спільне бачення, ідентифіковано проблеми щодо імплементації «Взаємодії поліції з громадою» у Кам’янка-Бузькому районі.

 

 « повернутися до списку новин