Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

У Кам’янка-Бузькому районі провадиться робота мобільного сервісного центру МВС

Переглядів: 446

У рамках реформи МВС, за сприяння голови районної ради Тараса Келеберди, замість колишнього МРЕВ у Кам’янка-Бузькому районі вже протягом двох років поспіль успішно провадиться робота мобільного сервісного центру МВС. Відповідну Угоду про співпрацю між Кам’янка-Бузькою районною радою та Регіональним сервісним центром МВС у Львівській області про надання послуг для населення було підписано головою районної ради Тарасом Келебердою та директором РСЦ Олександром Плашовецьким  13 березня 2017 року. Угода успішно реалізовується уже 2 роки.

За допомогою оснащеного сучасним обладнанням пересувного цент­ру громадяни можуть отримати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС, зокрема: реєстрації та перереєстрації транспортних засобів; видачі чи заміни водійського посвідчення; видача міжнародного посвідчення водія; прийняття запитів на отримання та видачі довідок про відсутність судимості та інші.

Тепер здійснення заміни посвідчення водія, як правило, займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – від 1 до 2 годин.

За звітний період послуги отримали 672 жителя району. Організовано та проведено 28 виїздів мобільного сервісного центру МВС. У зимовий період спеціалісти сервісного центру забезпечені службовим приміщенням та всіма необхідними засобами зв’язку.

Кам’янка-Бузька районна рада створила належні умови для якісного отримання мешканцями району низки адміністративних послуг, сприяє ефективній роботі мобільного сервісного центру МВС на території Кам’янка-Бузького району.

Виїзд співробітників такого мобільного сервісного центру здійснюється за запитом районної ради, зазвичай — у міру над­ходження заяв від жителів району.

 Заяви про отримання послуг приймається відділом районної ради з питань взаємодії з місцевими радами району, аналізу та розроблення програм, залучення інвестицій, тел.: (03-254) 23-085.

« повернутися до списку новин