Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Новини

Консультація Міністра юстиції України на тему: "ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІЙ ОСОБІ, ЩОБ СТАТИ НА ОБЛІК У МІСЦЕВІЙ ЛІКАРНІ"

Дата створення: 15:36 27.05.2019

Доброго дня! Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть будь ласка, що мені, як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити щоб стати на облік у місцевій лікарні. Ірина Завальська Забезпечення основних життєвих потреб у тому числі медичного обслуговування для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) й досі залишається актуальним для нашої держави. У Конституції України встановлено, що держава  створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно. Нагадаю, кожний пацієнт, який досяг 14 років і який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги, та вибір методів лікування, відповідно до його рекомендацій.

26 травня у Народному Домі смт.Добротвір відбувся звітний концерт Добротвірської музичної школи

Дата створення: 14:15 27.05.2019

     26 травня у Народному Домі смт.Добротвір відбувся звітний концерт учнів та викладачів Добротвірської музичної школи – найважливіша та найвідповідальніша подія для учнів школи, їх батьків та викладачів.

Проект Кам’янка-Бузької районної ради «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у смт. Запитів» став переможцем у конкурсному відборі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку у Львівській області у 2019 році

Дата створення: 09:37 17.05.2019

29 березня 2019 року у Львівській  обласній державній адміністрації відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку у Львівській області у 2019 році, на якому було затверджено рейтингову оцінку проектів.

Сьогодні, 16 травня, українці відзначають День вишиванки.

Дата створення: 10:41 16.05.2019

  16 травня, о 9:30 перед адмінбудинком райдержадміністрації з метою відзначення всесвітнього Дня вишиванки, популяризації народного одягу, відчуття єдності та приналежності до єдиного українського народу відбувся флеш-моб, під час якого присутні у вишиванках спільно виконали Державний Гімн України.

Кам’янка-Бузький район увійшов у п’ятірку лідерів обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області у 2019 році

Дата створення: 12:06 15.05.2019

7 травня 2019 року Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області, до складу якої входить голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда,   затвердила 1136 переможців.

Mon, 23 Sep 2019 19:14:53 +0300