Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Новини

17 грудня відбулась 30-а сесія Кам"янка-Бузької районної ради

Дата створення: 17:03 17.12.2019

Відбулась чергова  30-а сесія Кам’янка-Бузької районної ради

Відбулось нагородження переможців та призерів чемпіонату Кам’янка-Бузького району з футболу сезону 2019 року.

Дата створення: 17:23 14.12.2019

Сьогодні, голова Кам'янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда спільно з першим заступником голови районної державної адміністрації, взяв участь у нагородженні переможців та призерів чемпіонату Кам’янка-Бузького району з футболу сезону 2019 року! Тарас Келеберда висловив подяку футбольним командам району та футболістам за спортивні перемоги та здобутки, активну участь у розвитку футболу на Кам’янеччині, а також депутатському корпусу районної ради за підтримку розвитку спорту в Кам’янка-Бузькому районі, прийняття важливих рішень щодо реалізації проектів з розширення та оновлення спортивної інфраструктури, а також постійну фінансову підтримку з районного бюджету федерації футболу району. Тарас Келеберда також відзначив реалізацію в 2019 році важливого та масштабного спортивного проекту Кам’янка-Бузької районної ради щодо оновлення трав’яного покриття з автоматичною системою поливу футбольного поля стадіону «Над Бугом» в місті Кам’янка-Бузька. Ми бажаємо всім, хто безмежно захоплений футболом і не стоїть осторонь спортивного життя району – міцного здоров’я, бадьорості духу, невичерпної енергії, віри в себе, вдалих стартів, підкорення нових спортивних висот і яскравих перемог!

90 років Церкві Усікновення Чесної Глави Івана Хрестителя с. Сілець

Дата створення: 18:06 08.12.2019

Сьогодні, на запрошення настоятеля УГКЦ Парафії Усікновення Чесної Глави Івана Хрестителя села Сілець отця Юрія Мазепи, голова Кам"янка-Бузької районної ради Т. Келеберда взяв участь в Архієрейській Божественній Літургії та розділив з релігійною громадою села Сілець радість святкування 90-ліття храму. Т. Келеберда побажав настоятелеві храму та релігійній громаді села Сілець подальшого духовного розвитку, а прихожанам Храму міцного здоров‘я, родинного щастя, всіх благ та Божого благословення на многії й благії літа!

Привітання до Дня місцевого самоврядування

Дата створення: 14:40 06.12.2019

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, шановні депутати! Прийміть найкращі  привітання з нагоди  Дня місцевого самоврядування!

День Збройних Сил України

Дата створення: 09:18 06.12.2019

Шановні військовослужбовці, воїни,

5 грудня відзначаємо Міжнародний день волонтера

Дата створення: 09:17 05.12.2019

5 грудня відзначаємо Міжнародний день волонтера

Завершилася реалізація проєкту Кам’янка-Бузької районної ради «Капітальний ремонт приміщень клініко-діагностичної лабораторії Кам’янка-Бузької ЦРЛ (центральної районної лікарні)»

Дата створення: 17:32 29.11.2019

 У рамках  проєкту був проведений ремонт приміщень клініко-діагностичної лабораторії Кам’янка-Бузької ЦРЛ (центральної районної лікарні) та придбано сучасне обладнання  (біохімічний аналізатор) для забезпечення якості лабораторних досліджень крові.

Вшанування пам"яті жертв Голодомору

Дата створення: 17:11 23.11.2019

Голова Кам"янка-Бузької районної ради Т. Келеберда взяв участь у вшануванні пам"яті жертв Голодомору. Захід вудбувався біля могили жертв політичних репресій на території ЗОШ І-ІІІ ступенів м. Кам"янка-Бузька.

Сьогодні – День пам’яті жертв голодоморів. ЗАПАЛІТЬ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ!

Дата створення: 08:14 23.11.2019

Сумні спогади про голодні лихоліття тих років щемливо торкаються сердець кожного з нас.