Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Новини

Зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Дата створення: 15:05 26.05.2016

Відповідно до змін в законодавстві у сфері житлово-комунального обслуговування доведені нові соціальні норми та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами для надання пільг і субсидій. 

23 травня вшановуємо борців за волю України

Дата створення: 15:55 19.05.2016

З цієї нагоди, 22 травня о 15.00 год. у міському парку імені Степана Бандери, відбудеться спільна молитва за Україну, покладання квітів до могил УПА, пам’ятника Степану Бандері, барельєфу Роману Шухевичу, могил новітніх героїв. Також заплановано – флешмоб учнівської молоді, виставки шкільних стінгазет та української вишивки, а згодом святковий концерт, нагородження учасників національно-визвольних змагань та учасників АТО.

19 травня - всеукраїнський День вишиванки

Дата створення: 15:51 19.05.2016

Сьогодні, 19 травня, українці відзначають День вишиванки. У травні цього року минає десята річниця свята, яке з кожним роком набуває все більшої популярності. Попри те, що святкування не є офіційним, його відзначають не тільки в Україні, а й в українській діаспорі по цілому світу.

З нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій в Україні голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда видав розпорядження про надання одноразової грошової адресної допомоги

Дата створення: 12:55 17.05.2016

З нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій в Україні, який відзначали 15 травня 2016 року, голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда, на виконання рішення сесії районної ради, видав розпорядження від 10 травня 2016 року № 31-3/5 про надання одноразової грошової адресної допомоги членам осередку Кам’янка-Бузької районної спілки політв’язнів у сумі 20 тис.грн.

Нове життя гінекологічного відділення Добротвірської міської лікарні

Дата створення: 14:16 13.05.2016

Добротвір – молоде селище, населення якого має тенденцію до зростання, до збільшення народжуваності. Тому розвиток гінекологічного відділення, яке з початку заснування функціонує  у Добротвірській міській лікарні, має велике значення для збереження здорового майбутнього покоління добротвірців та мешканців навколишніх сіл.