Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Новини

Пільговики на Львівщині їздитимуть безплатно: перевізники підписали меморандум з владою

Дата створення: 12:28 20.04.2016

У середу, 20 квітня, обласна влада та перевізники підписали меморандум, який дозволить впорядкувати питання пільгових перевезень на приміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування у Львівській області. Свої підписи у документі поставили голова облдержадміністрації Олег Синютка, голова облради Олександр Ганущин та голова обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Юрій Кривенко.

Голова районної ради Тарас Келеберда взяв участь у міжнародній конференції "Сільські території в умовах децентралізації: стан, можливості, загрози"

Дата створення: 15:05 19.04.2016

19 квітня 2016 у місті Києві відбулась міжнародна конференція "Сільські території в умовах децентралізації: стан, можливості, загрози", у якій взяв участь голова районної ради Тарас Келеберда. На заході були присутні Віце-прем’єр міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу, наукових та неурядових організацій, міжнародні експерти. У ході засідання обговорили стан і нові можливості розвитку сільських територій, шляхи досягнення успіху в умовах децентралізації та сучасні підходи до регіонального розвитку в країні. «Можна збільшити бюджет і надходження, але зовсім інша річ — коли змінюються відносини людей і місцевої влади. Саме сільські території мають переваги перед міськими», — зазначив Віце-прем’єр-міністр.

На Львівщині обрали дороги, які ремонтуватимуть за кошти обласного бюджету

Дата створення: 15:49 18.04.2016

У Львівській області вже остаточно визначили перелік доріг, котрі цього року відремонтують за кошти обласного бюджету. Відповідний список автомобільних трас, який сформувала облдержадміністрація, у п’ятницю, 15 квітня, погодила профільна комісія обласної ради.

15 квітня 2016 відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Дата створення: 10:17 15.04.2016

15 квітня 2016 відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради: постійної мандатної комісії, з питань Регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян, постійної комісії районної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, енергоефективності, благоустрою та інженерної інфраструктури, архітектури, планування території, забудови, контролю та нагляду за будівництвом та робочої групи з питання підготовки КП "Редакція Кам'янка-Бузької районної газети "Життя і слово" до роздержавлення.

14 квітня 2016 голова районної ради Тарас Келеберда провів перше засідання редакційно-видавничої комісії

Дата створення: 14:07 14.04.2016

  Під час наради голова районної ради проінформував присутніх про затвердження Районної Програми підтримки книговидання на 2016-2018 роки та виділення коштів для фінансування вищезазначеної програми. За результатами засідання затверджено Положення про утворення редакційно-видавничої комісії, розглянуто звернення, що надійшли до районної ради щодо виділення коштів на видавництво книг.