Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Новини

Відбулося ІІ пленарне засідання 6-ої чергової сесії районної ради

Дата створення: 09:40 02.07.2016

1 липня 2016 року відбулося ІІ пленарне засідання 6-ої чергової сесії районної ради VII демократичного скликання Кам’янка-Бузької районної ради під головуванням голови районної ради Тараса Келеберди та за участі голови райдержадміністрації Володимира Кирилича.

26 червня відбулася робоча зустріч із заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Максимом Нефьодовим

Дата створення: 11:16 30.06.2016

26 червня 2016 року, у приміщенні адмінбудинку райдержадміністрації м. Кам’янка-Бузька, відбулася робоча зустріч із заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодовим Максимом. У зустрічі взяв участь голова районної ради Тарас Келеберда.

Кам’янка-Бузьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області повідомляє

Дата створення: 10:49 30.06.2016

Якщо ви працюєте без оформлення трудових відносин або отримуєте зарплату двома частками: “офіційну“ – на рівні мінімальної або меншу за мінімальну, а решту зарплати – у “конверті“, це позбавляє Вас гідної пенсії, соціальних виплат та гарантій в майбутньому!

У реабілітаційному відділенні Добротвірської міської лікарні реалізується проект «Введення нових методів лікування і реабілітації хворих з неврологічною патологією, покращення якості медичних послуг»

Дата створення: 09:40 30.06.2016

На даний момент у реабілітаційному відділенні Добротвірської міської лікарні реалізується проект «Введення нових методів лікування і реабілітації хворих з неврологічною патологією, покращення якості медичних послуг» в рамках програми Німецької Служби Старших Експертів (SES).

22 червня відбулось перше пленарне засідання 6-ої чергової сесії Кам’янка-Бузької районної ради сьомого скликання

Дата створення: 15:39 23.06.2016

У сесійній залі зареєструвалося 29 депутатів із 34 обраних. Пленарне засідання провів очільник районної ради Тарас Келеберда. В роботі засідання сесії прийняв участь голова райдержадміністрації Володимир Кирилич.

17 червня відбулась нарада щодо забезпечення реалізації мікропроектів

Дата створення: 16:55 17.06.2016

Цьогоріч у районі заплановано реалізувати 27 мікропроектів. Вони ввійшли до переліку переможців в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016 рік. У тому числі в галузі освіти – 6, медицини – 2, культури – 4, вуличне освітлення – 11, дитячі дошкільні установи – 2,   інші пріоритети – 2. Більшість проектів є новими. Йшлося про організацію реалізації мікропроектів, в тому числі – укладання договорів підряду.

Кам’янка-Бузький район – перший в обласному рейтингу соціально-економічного розвитку

Дата створення: 10:24 16.06.2016

У рейтингу районів і міст обласного значення за підсумками травня на Львівщині лідерами є Кам’янка-Бузький, Пустомитівський та Стрийський райони області. Натомість аутсайдерами є Старосамбірський, Бродівський та Дрогобицький райони. Серед міст обласного значення Львівщини рейтинг очолює Трускавець, за ним – Львів, останніми тут стали Червоноград і Борислав.

Відбулись виїзні наради в рамках програми УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури»

Дата створення: 15:41 15.06.2016

13 червня 2016 року відбулись виїзні наради за участю заступника голови районної ради Мудрик Наталії, першого заступника голови РДА Андрія Вашківського, консультантів Львівського РП УФСІ Філімонової Галини, Саїка Олександра, представника відділу освіти Клінгера Дениса та представників підрядних організацій, з якими були укладені договори на виконання ремонтних робіт в рамках програми УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».