Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Новини

10 червня 2016 року відбулось засідання Колегії Кам’янка-Бузької райдержадміністрації

Дата створення: 11:04 13.06.2016

У Колегії взяли участь заступник голови районної ради Наталія Мудрик та голови місцевих рад.

У рамках партнерства з Львівською обласною радою та обласною державною адміністрацією, 8 червня 2016 року відбулось засідання обласної координаційної ради Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ»

Дата створення: 11:33 09.06.2016

На засіданні, за участі представників обласної ради та держадміністрації, районних рад та держадміністрацій, міст – партнерів Проекту, представників відділів та департаментів, представників ЗМІ та інших організацій проаналізовано результати впровадження Проекту МРГ та окреслені подальші перспективи. Партнери Проекту МРГ (представники районів та міст) представили результати впровадження мікропроектів громад на їх теренах. Учасники оцінили здобутки та проаналізували виклики, котрі досягли та очікують громади під час реалізації мікропроектів. Районні координатори звернули увагу на переваги тендерних процедур при відборі підрядників, економічний ефект та прозорість процесу.

Запрошення до участі у Конкурсі

Дата створення: 10:06 08.06.2016

1. Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Незалежності 36» цим оголошенням запрошує ліцензованих підрядників надати цінові пропозиції для виконання  робіт у межах мікропроекту місцевого розвитку у Львівській області на 2016 рік «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) житлового будинку по вул. Незалежності, 36 в м. Кам’янка-Бузька» (розбирання покриттів покрівлі з хвилястих азбестоцементних листів – 580,4 м2, улаштування покрівель з металопрофілю – 510,5 м2, навішування водостічних труб – 96,8 м2).

Очільники району привітали журналістів районного народного часопису “Життя і слово” із професійним святом

Дата створення: 15:34 07.06.2016

6 червня голова районної ради Тарас Келеберда та голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, привітали журналістів районного народного часопису “Життя і слово” із професійним святом. Керівники району вручили трудовому колективу в особі головного редактора Ігоря Поломаного подяку за багаторічну працю в галузі журналістики, активну громадянську позицію та з нагоди Дня журналіста. 

3 червня 2016 року у Кам’янка-Бузькому районному Народному домі відбулася творча зустріч з Ірен Роздобудько та Ігорем Жуком

Дата створення: 11:56 06.06.2016

3 червня 2016 року у Кам’янка-Бузькому районному Народному домі відбулася творча зустріч з Ірен Роздобудько - сучасною українською письменницею та відомим українським бардом, композитором, кінодраматургом, поетом, уродженцем Кам’янеччини Ігорем Жуком. 

Голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда провів чергове засідання редакційно-видавничої комісії

Дата створення: 15:36 03.06.2016

Під час засідання членами районної редакційно-видавничої комісії було розглянуто першу частину макету книги Ірини Забавки-Ковальчук «Таланти Кам'янеччини».

Добротвірська міська лікарня взяла участь у програмі Німецької Служби Старших Експертів (SES) та пройшла відбір і отримала схвалення на впровадження програми з надання експертної допомоги

Дата створення: 09:14 02.06.2016

У грудні 2015 року, за ініціативи та сприяння голови районної ради Тараса Келеберди та головного лікаря Добротвірської міської лікарні Людмили Круглянко, Добротвірська міська лікарня взяла участь у програмі Німецької Служби Старших Експертів (SES) та пройшла відбір і отримала схвалення на впровадження програми з надання експертної допомоги, метою якої є підвищення рівня кваліфікації місцевого персоналу у наданні висококваліфікованої медичної допомоги у реабілітаційному відділенні для відновного лікування хворих із захворюванням центральної і переферичної нервової системи та з наслідками травм і захворюваннями опорно-рухового апарату.