Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Новини

Реформування преси - вимога часу

Дата створення: 07:07 17.03.2016

Наприкінці минулого року Президентом України підписано Закон України «Про реформування друкованих засобів масової інформації». Закон, який набув чинності з 1 січня 2016 року,передбачає роздержавлення преси: вихід органів влади і місцевого самоврядування зі складу засновників (співзасновників) друкованих ЗМІ. Таким чином, ЗМІ матимуть більшу довіру та підтримку читачів, ставши по-справжньому незалежними. Аби подолати труднощі на шляху до цієї "незалежності", редакціям комунальних газет у процесі роздержавлення допомагатимуть спілка журналістів та  влада на місцях.  

Відбулося перше засідання робочої групи з питань формування ресурсної та майнової бази територіальних громад органів місцевого самоврядування на території Кам'янка-Бузького району

Дата створення: 18:20 14.03.2016

11 березня під головуванням голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди відбулося перше засідання робочої групи з питань формування ресурсної та майнової бази територіальних громад органів місцевого самоврядування на території Кам’янка-Бузького району.

9 березня 2016 року головою районної ради Т.Келебердою, заступником голови районної ради Н.Мудрик, спільно з представниками Українського Фонду Соціальних Інвестицій Г.Філімоновою та О.Саїком проведені робочі виїзди у навчальні заклади району

Дата створення: 11:22 12.03.2016

9 березня 2016 року головою районної ради Т.Келебердою, заступником голови районної ради Н.Мудрик, спільно з представниками Українського Фонду Соціальних Інвестицій Г.Філімоновою та О.Саїком проведені робочі виїзди у навчальні заклади району, в яких у цьому році в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» будуть проведені заходи з енергозбереження.

4 березня 2016 року у Кам’янка-Бузькій районній раді відбулася нарада з питань співпраці у 2016 році Кам’янка-Бузької районної ради та Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації з Українським Фондом Соціальних Інвестицій

Дата створення: 10:45 09.03.2016

4 березня 2016 року у Кам’янка-Бузькій районній раді відбулася робоча нарада з питань співпраці у 2016 році Кам’янка-Бузької районної ради та Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації  з Українським Фондом Соціальних Інвестицій.

Повідомлення про початок проведення перевірки згідно із Законом України "Про очищення влади"

Дата створення: 17:38 02.03.2016

Повідомлення про початок проведення перевірки згідно із Законом України "Про очищення влади" Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».