Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Органи місцевого самоврядування

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Стрептівської сільської ради Ренчки Є.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Стрептівської сільської ради Балик І.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Великосілківської сільської ради Стефанюка В.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Великосілківської сільської ради Демцюх О.І.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста по бухгалтерському обліку Великосілківської сільської ради Секретар Л.Я.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста по бухгалтерському обліку Великосілківської сільської ради Секретар Л.Я.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста-землевпорядника Великосілківської сільської ради Манченка М.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста-землевпорядника Великосілківської сільської ради Манченка М.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Желдецької сільської ради Чорній О.Я.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Желдецької сільської ради Валько М.П.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста ІІ категорії по обліку Желдецької сільської ради Марець М.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста ІІ категорії по обліку Желдецької сільської ради Марець М.М.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста по землевпорядкуванню Желдецької сільської ради Рожіцької О.І.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста по землевпорядкуванню Желдецької сільської ради Рожіцької О.І.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Запитівської селищної ради Федейка Ю.Ф.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Запитівської селищної ради Бокало Г.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Сілецької сільської ради Ільківа В.С.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Сілецької сільської ради Бучіян І.Ю.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Полоничнівської сільської ради Ваврука І.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Полоничнівської сільської ради Назарко М.І.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Прибужанівської сільської ради Кравця Ю.І.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Прибужанівської сільської ради Стаднюк Г.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Дернівської сільської ради Шульгана В.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Дернівської сільської ради Вірт О.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Новояричівської селищної ради Кулика Р.Д.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Новояричівської селищної ради Балабух В.О.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Зубівмостівської сільської ради Москалюка І.Я.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Зубівмостівської сільської ради Сало О.Ю.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Зубівмостівської сільської ради Войтович О.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Незнанівської сільської ради Політила В.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Незнанівської сільської ради Чуби Н.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Убинівської сільської ради Шеремети Г.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Убинівської сільської ради Смаги М.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Стародобротвірської сільської ради Прокопейка О.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Стародобротвірської сільської ради Долинської О.П.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста по бухгалтерському обліку Дернівської сільської ради Лесько О.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста ІІ категорії з бухгалтерського обліку Дернівської сільської ради Лесько О.В.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста-землевпорядника ІІ категорії Дернівської сільської ради Павліва А.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста-землевпорядника ІІ категорії Дернівської сільської ради Павліва А.П.

Повідомлення про початок проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста ІІ категорії Запитівської селищної ради Главач Н.Г.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік  спеціаліста ІІ категорії Запитівської селищної ради Главач Н.Г.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста Запитівської селищної ради Абрамюк І.О.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік  спеціаліста Запитівської селищної ради Абрамюк І.О.

Повідомлення про початок проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"​

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста ІІ категорії Новояричівської селищної ради Тис О.Ф.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік  спеціаліста ІІ категорії Новояричівської селищної ради Тис О.Ф.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста Новояричівської селищної ради Ярошик О.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік  спеціаліста Новояричівської селищної ради Ярошик О.М.

Повідомлення про початок проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"​ Прибужанівської сільської ради

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста Прибужанівської сільської ради Яремко М.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста Прибужанівської сільської ради Яремко М.М.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста Полоничнівської сільської ради Роїк Н.Б.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста Полоничнівської сільської ради Роїк Н.Б.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста Полоничнівської сільської ради Дмитраш С.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста Полоничнівської сільської ради Дмитраш С.П.

Повідомлення про початок проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"​ Ременівської сільської ради

Розпорядження Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Стародобротвірської сільської ради

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста ІІ категорії Стародобротвірської сільської ради Пасечка Б.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста ІІ категорії Стародобротвірської сільської ради Пасечка Б.П.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста Незнанівської сільської ради Федяш В.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста спеціаліста Незнанівської сільської ради Федяш В.В.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" секретаря Зубівмостівської сільської ради Сало О.Ю.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Зубівмостівської сільської ради Сало О.Ю.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста Зубівмостівської сільської ради Поліщак О.Д.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста спеціаліста Зубівмостівської сільської ради Поліщак О.Д.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста Зубівмостівської сільської ради Шендерюк І.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста Зубівмостівської сільської ради Шендерюк І.В.

Повідомлення про початок проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"​ Стародобротвірської сільської ради

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Стародобротвірської сільської ради Мантини Г.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста Стародобротвірської сільської ради Мантини Г.В.

Повідомлення про початок проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"​ Жовтанецької сільської ради

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста-юриста Жовтанецької сільської ради Лютої Х.Р.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста-юриста Жовтанецької сільської ради Лютої Х.Р.

Повідомлення про початок проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"​ Прибужанівської сільської ради

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" спеціаліста Прибужанівської сільської ради Павлюка В.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік спеціаліста Прибужанівської сільської ради Павлюка В.В.