Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Проект порядку денного 24-ої сесії районної ради

1.Інформація Радехівської місцевої прокуратури щодо забезпечення особистої безпеки громадян, захисту їх прав і свобод, законних інтересів, запобігання правопорушенням та їх припинення, охорони і забезпечення громадського порядку, попередження корупційних діянь і боротьби з ними на території Кам’янка-Бузького району.

2.Про внесення змін  та доповнень до рішення 18–ої сесії  Кам'янка –Бузької районної ради від 22.12.2017 № 10 «Про районний бюджет Кам'янка –Бузького району на 2018 рік».

3.Про затвердження договорів.

4.Про затвердження передавального акту  комунального підприємства «Редакція  Кам’янка-Бузької районної газети «Життя і слово».

5.Про затвердження ліквідаційного балансу комунальної організації «Кам’янка-Бузький районний фізкультурно-спортивний комплекс».

6.Про делегування представників  Кам’янка-Бузького району для роботи у складі Госпітальної ради госпітального округу Львівської області.

7.Про проведення конкурсів на право оренди нежитлових приміщень будівлі лікарні НКП«Кам’янка-Бузька районна лікарня»

8.Про затвердження технічної документації з нормативної грощової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земелдьних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площіею 10,0840 га, яка розташована на території Незнанівської сільської ради, Кам'янка-Бузького району, Львівської області (за межами населеного пункту).

9.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 30,9580 га,  яка розташована на території Полоничнівської сільської ради, Кам’янка-Бузького району, Львівської області (за межами населеного пункту).

10.Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрептівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області.

11.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 8,9000 га,  яка розташована на території Незнанівської сільської ради, Кам’янка-Бузького району, Львівської області (за межами населеного пункту).

12.Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Желдецької сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області.

13.Про затвердження проекту землеустрою встановлення (зміни) меж села Дернів, Кам’янка-Бузького району Львівської області.

14.Про затвердження розпоряджень голови Кам'янка-Бузької районної ради.

15.Про затвердження розпоряджень голови Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації.

16.Різне.

 

Голова районної ради                                                                 Т.Келеберда